Technologie

Dlaczego odzież termoaktywna?

Dowiedz się więcej

Prawidłowa wymiana ciepła między organizmem człowieka a otoczeniem ma szczególny wpływ na efekty aktywności i poczucie komfortu podczas biegania, jazdy na rowerze, trekkingu czy wspinaczki. Odzież termoaktywna marki BRUBECK powstała z myślą o wszystkich aktywnych fizycznie narażonych na zmienność warunków atmosferycznych (temperatura, wiatr, wilgotność). Jej zalety sprawdzą się znakomicie także na co dzień w domowych warunkach lub w pracy.

Nasze technologie

BRUBECK to zaawansowana technologia i autorskie rozwiązania na każdym etapie powstawania odzieży. Poznaj innowacje w konstrukcji, składzie, sposobach łączenia przędz oraz najefektywniejsze rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że odzież termoaktywna jest coraz doskonalsza. Wszystko po to, by chronić Twoje ciało.

Dowiedz się więcej

Przędze funkcyjne

Dowiedz się więcej

By otrzymać wyjątkowy produkt, trzeba sięgnąć po wyjątkowe składniki. BRUBECK wykorzystuje najlepsze surowce dostępne na rynku tekstylnym, opierając się na partnerskiej współpracy z dostawcami o światowej renomie, gwarantującymi najwyższą jakość oraz unikalną funkcjonalność przędz.