Nasze technologie

3D Technology

Technologia przestrzennej budowy dzianiny w oparciu o ulepszony model trójwymiarowej siatki. Konstrukcja zwiększa powierzchnię odbioru wilgoci oraz ułatwia cyrkulację powietrza wewnątrz struktury.

Wykorzystane w kolekcjach: Athletic, Accessories,

Więcej

3D PRO Technology

Technologia przestrzennej budowy dzianiny w oparciu o ulepszony model trójwymiarowej siatki. Porowata, wzmocniona konstrukcja oraz modyfikowane sploty w miejscach o wzmożonej potliwości zwiększają powierzchnię odbioru wilgoci i wspomagają cyrkulację powietrza wewnątrz struktury.

Wykorzystane w kolekcjach: Athletic, Bicycle, Accessories

Więcej

FULCAT

Modyfikowane mikrowłókno poliestrowe o bardzo wysokim poziomie chłonności wilgoci. Funkcyjna, delikatna przędza jest wyjątkowo lekka i zwiewna, gwarantuje również żywe i trwałe kolory.

Wykorzystane w kolekcjach: Athletic

Więcej

BTP covering system

Technologia oplotu mikrowłókna polipropylenowego wokół elastanu. Technologia ta gwarantuje utrzymanie założonych parametrów produktu, jednocześnie nie dopuszczając do kontaktu elastanu ze skórą.

Wykorzystane w kolekcjach: Bicycle

Więcej

Supplex®

Mieszanka bardzo miękkich i elastycznych mikrowłókien poliamidowych, zapewniających wysoki poziom przepuszczalności powietrza i pary wodnej.  Przędza jest odporna na blaknięcie oraz mechacenie.

Wykorzystane w kolekcjach: Accessories

Więcej

La Fonte

Wkładki rowerowe wykonane z ultracienkiej pianki o wysokiej gęstości opartej na strukturze otwartych komórek, amortyzują uderzenia i neutralizują wstrząsy. Wyprofilowane z uwzględnieniem szczegółów anatomicznych i różnic w budowie ciała w zależności od płci. Wspomagają transport wilgoci i szybko schną. Zapobiegają otarciom i podrażnieniom, mają właściwości antybakteryjne. Produkty BRUBECK zawierają kobiecy model wkładki Stark oraz męski Titan.

Wykorzystane w kolekcjach: Bicycle

Więcej

BRUBECK AirJet

Uszlachetniona przędza powstała z mikrowłókien elastanu i poliamidu sczepianych ze sobą za pomocą strumienia powietrza. Jej włókna wyróżniają się wyjątkową gładkością i wysoką odpornością na ścieranie. Zapewnia to niezmienne wymiary i trwałość produktu, mimo wieloletniego  użytkowania oraz wielokrotnego prania. Przędza o zwiększonej elastyczności pozwala na lepsze dopasowanie produktu do ciała, co sprawia, że transport wilgoci jest jeszcze bardziej efektywny.

Wykorzystane w kolekcjach: Comfort Cotton

Więcej

Nilit Breeze

Modyfikowane mikrowłókno poliamidowe o właściwościach chłodzących oraz wydajnościowych funkcjach wentylacyjnych. Przędza jest miękka, elastyczna i chroni przed promieniowaniem UV.

Wykorzystane w kolekcjach: Athletic, Comfort Cool, Motorcycle

Więcej