Przędze funkcyjne

Cotton

Cotton - naturalne delikatne mikrowłókno bawełniane, o dużej zdolności absorpcji wilgoci oraz wysokim poziomie oddychalności.

Wykorzystane w kolekcjach: Comfort Cotton

Więcej

Merino Wool

Naturalne mikrowłókno z najwyższej klasy wełny owiec merynosów, które chroni przed wyziębieniem i przegrzaniem. Charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem absorpcji wilgoci i oddychalności.

Wykorzystane w kolekcjach: Comfort Wool, Active Wool, Extreme Wool

Więcej

Prolen® Siltex, Prolen® Bodyfresh

Modyfikowane mikrowłókno polipropylenowe o właściwościach antybakteryjnych i antygrzybicznych.

Wykorzystane w kolekcjach: Accessories, Protect

Więcej

MicroModal® Air

Naturalne mikrowłókno celulozowe ze szlachetnego drewna bukowego o wysokim (do 50% wyższym niż bawełna) poziomie chłonności wilgoci, oraz dwukrotnie wyższym niż w przypadku bawełny współczynniku miękkości. Przędza jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne i wielokrotne pranie.

Wykorzystane w kolekcjach: Comfort Night

Więcej

NILIT ® Breeze

Modyfikowane mikrowłókno poliamidowe o właściwościach chłodzących oraz wydajnych funkcjach wentylacyjnych. Przędza jest miękka i elastyczna i chroni przed promieniowaniem UV.

Wykorzystane w kolekcjach: Athletic, Comfort Cool, Motorcycle

Więcej

NILIT ® INNERGY

Najlepsze przędze, z których powstają produkty BRUBECK posiadają dodatkowe właściwości, wyróżniające je spośród wielu innych dostępnych na rynku.

NILIT INNERGY to przędza z wbudowanym, naturalnie występującym dodatkiem mineralnym, który zmienia naturalną energię cieplną ludzkiego ciała w głębokie promienie podczerwone. Następnie oddaje ich cieplną energię do skóry, dzięki czemu powstaje uczucie głębokiego, delikatnego ciepła. To nie tylko subiektywne odczucie użytkownika odzieży powstałej z przędzy NILIT HEAT. Niespotykane właściwości dzianiny pobudzają ciało, ponadto pomagają poprawić wygląd skóry dotkniętej cellulitem, podnoszą poziom elastyczności mięśni oraz wspierają ich regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym.

Wykorzystane w kolekcjach: THERMO

Więcej

NILIT ® HEAT

NILIT HEAT to termoaktywna przędza stworzona po to, by wykorzystać naturalne właściwości wypalanych ziaren kawy.  To wyjątkowa przędza, która przechwytuje i chroni naturalną ciepłotę ciała, pobudzając do działania i pomagając zachować w ciele jak najwięcej ciepła o optymalnej temperaturze.  
Włókna przędzy NILIT HEAT są tworzone z węgla kawowego o naturalnych właściwościach izolacyjnych, dzięki czemu gromadzą w sobie wydzielane ciepło i utrzymują je nawet  w niskich temperaturach. Sposób ich pozyskiwania sprawia, że cały proces produkcji jest przyjazny dla środowiska, bowiem w znacznym stopniu wykorzystuje węgiel kawowy otrzymywany z łupin ziaren kawy. 

Wykorzystane w kolekcjach: THERMO

Więcej